KOSMOS – jakość i funkcjonalność

Marka powstała za sprawą wielkiego wybuchu pomysłów i  spełnienia swoich potrzeb

W 2014 roku wpadłam na pomysł uszycia dla siebie torby, która byłaby lekka, prosta, kolorowa, duża i miała wnętrze dopasowane do moich potrzeb, byłaby przyjazna środowisku, długowieczna i nie była skórzana.

 Jak pomyślałam tak zrobiłam. Powstała minimalistyczna torba worek, która ważyła tyle co w nią zapakowałam. A pakować musiałam sporo, ponieważ chwilę wcześniej zostałam mamą. I tak okazało się, że potrzeba często jest matką dobrych wynalazków. Torbę używałam na co dzień i spełniała moje potrzeby. Moje znajome koleżanki jak i osoby obce zatrzymywały mnie na ulicy i pytały: Gdzie kupiłaś?

Tak posypały się pierwsze nieplanowane zamówienia.

Tak powstał mój KOSMOS.

aleksandra szewczuk twórczyni marki kosmos

Nazywam się Aleksandra Szewczuk i jestem twórczynią i pomysłodawczynią marki KOSMOS.

Wspólnie z moją mamą Ludmiłą Szewczuk, tworzymy rodzinną manufakturę kosmicznych łakoci.

W 2008 roku ukończyłam Malarstwo na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Konkurencja na rynku toreb jest spora.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego miałbyś wybrać KOSMOS produkt?

Nasze produkty są:

  • Tworzone w zgodzie z naszymi wartościami: szacunku dla środowiska, poszanowania dla życia zwierząt i troski o przyszłość naszej planety. Dlatego nasze produkty tworzymy na zamówienie – ograniczając do minimum tworzenie odpadów i magazynowanie

 

  • Wartość pracy ludzkiej jest dla nas znacząca, dlatego nasze produkty są tworzone przez człowieka dla człowieka od a do z, dokładnie, precyzyjnie i z godnym wynagrodzeniem.

 

  • Szanujemy ludzi, dlatego u nas otrzymujesz jakość za jaką płacisz.

 

  • Nasze produkty posiadają certyfikaty: Peta Vegan Approved oraz Fur Free Retailer oznacza to, że w składowych KOSMOSu nie ma cierpienia zwierząt dla naszego luksusu.

 

  • Jesteśmy pozytywnymi minimalistami – zakładamy, że możemy mieć mniej, ale lepiej i tę samą myśl chcemy przekazać Tobie naszymi produktami.